Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkiego Postu
1. Przeżywamy V niedzielę Wielkiego Postu. Rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne – nauki głosi Ks. Piotr Gnat. Rekolekcje jeszcze jutro i we wtorek o godz. 7.00 rano, 18.00 i 19.30. Jutro rozpoczynają się także rekolekcje szkolne.

2. Dziękuję za uczestnictwo w nabożeństwach tego tygodnia i spowiedzi rekolekcyjno – pierwszopiątkowej. Spowiedź przedświąteczną planujemy na 12 kwietnia wtorek 9.00 -12.00 i od 15.00 -18.00.

3. Kontynuujemy odmawianie różańca o pokój przed każdą Mszą św. jak w ubiegłym tygodniu, o ile nie ma innych nabożeństw.

4. Nabożeństwa w tym tygodniu: wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści, w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W piątek:
- 7.00 -  Msza święta poranna
- 16:30 - Droga Krzyżowa dla dzieci- zapraszamy szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii i Oazę Dzieci Bożych - o 16.15 będzie próba śpiewu
- 17:00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu.
- 18:00 - Msza Święta
- 18:30 - Droga Krzyżowa ulicami naszej miejscowości – rozważania i przygotowanie – Akcja Katolicka naszej parafii
- 19:30 - Droga Krzyżowa dla młodzieży i wszystkich, którzy wcześniej nie mogą przybyć – zapraszamy szczególnie kandydatów do bierzmowania którzy będą mieli próbę liturgii tego sakramentu.

6. Akcja Katolicka zaprasza w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 na krótki program o tematyce wielkopostnej.

7. W niedzielę - o godz. 15.00 Gorzkie Żale, kazanie pasyjne i bezpośrednio po nim Msza św. popołudniowa – Zapraszamy. Podczas ich śpiewu - składka na kwiaty do Grobu Pańskiego.

8. Dzisiaj o 17.30 w sali Domu Ludowego odbędzie się spektakl pt. Dzień Gniewu. Wystawi go młodzieżowy zespół artystyczno - teatralny ze Stobiernej i Jasionki - Portus Felix.

9. Spotkania duszpasterskie w tym tygodniu:
- Oaza Młodzieżowa w piątek od 18:30
- Schola w piątek o 19:00
Oaza Dzieci Bożych - Sobota 10:00
LSO – sobota 11:00.

10. Dyrektor Szkoły Podstawowej z oddziałami dwujęzycznymi w Trzebownisku informuje, ze od 19 kwietnia można dokonywać zapisów dzieci do klasy pierwszej od 8.00 do 15.00 w sekretariacie Szkoły. Dokładne informacje znajdują się na stronie internetowej Szkoły. Rozpoczęły się zapisy do naszego żłobka parafialnego. Szczegóły na Fb żłobka.

11. Zapraszamy do Częstochowy na Ogólnopolskie czuwanie Katolickiej Odnowy w Duchu św. Wyjazd 20 maja (piątek) od. Godz. 8.00, powrót 21 maja (sobota) wieczorem. Koszt 160 zł, zapisy w zakrystii lub u P. Elżbiety Tomasik.

12. Można zakupić baranki wielkanocne w cenie 6 zł.

13. Prasa Katolicka, dziękuję za sprzątanie.