Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkanocną
1. Rozpoczynamy dzisiaj nabożeństwa majowe. O 15.30 - Litania do Matki Bożej, a potem dziesiątek różańca o pokój. W tygodniu o 17.30 - Litania do Matki Bożej, a potem dziesiątek różańca o pokój. Zapraszamy do śpiewu litanii szczególnie rodziców z dziećmi.

2. We wtorek 3.05 –  Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. w porządku niedzielnym. Po południu program tak jak w niedzielę.

3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
I czwartek – 17.30 – Litania do Matki Bożej. modlitwy o powołania, do św. Wojciecha patrona parafii, Msza św. o godz. 18.00
I piątek – 15.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu,
- od 16.00 – możliwość spowiedzi,
-17.30 – litania do Matki Bożej i dziesiątek różańca o pokój
- o godz. 18.00- Msza św. – wynagradzająca Sercu Jezusa.
I sobota – 17.00 – nabożeństwo pierwsze soboty miesiąca – różaniec i rozważanie jednej tajemnicy różańcowej 17.45 – litania do Matki Bożej, 18.00 – Msza św. wynagradzająca Sercu Matki Bożej
Do chorych pojedziemy od ok 9.00

4. Spotkania w tym tygodniu:
Zapraszamy kandydatów do Bierzmowania z klasy 7 na Mszę Świętą w piątek o 19:30
Oaza Młodzieżowa - Piątek 19:30
Schola - Piątek 19:00
Oaza Dzieci Bożych - Sobota 10:00

5. Każdego dnia w naszej świątyni, ponieważ jest otwarta, jest możliwość odmówienia Koronki do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00. Kto jest obecny w tym czasie może ją odmówić (także bez mikrofonu). Jest to inicjatywa, która wypłynęła na ostatnim spotkaniu AK.

6. Dziękuję za uczestnictwo w odpuście parafialnym i wyprawie do parafii św. Józefa.

7. Intencje Mszy św., ogłoszenia i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.

8. Do dyspozycji Prasa Katolicka.

9. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni i obejścia rodzicom dzieci pierwszokomunijnych i zapraszam kolejne domy z kolejki.