Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkanocną
 1. IV Niedziela wielkanocna. Po Mszy o godz. 9.00 – zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet. Zachęcam do zapisywania się do Róż Różańcowych – zapisy trwają nieustannie cały rok w zakrystii.

2. Przypominamy o Nabożeństwach majowych. W niedzielę o godz. 15.30 – Litania do Matki Bożej i dziesiątek różańca o pokój. W tygodniu o 17.30 - Litania do Matki Bożej i dziesiątek różańca o pokój. Zapraszamy szczególnie rodziców z dziećmi.

3. W piątek rozpoczęcie nabożeństw fatimskich i nasza piesza pielgrzymka do Terliczki. Wyjście o godz. 16.30.

4. W piątek 13.05 ma mszę o 18:00 przyjadą do nas przedstawiciele młodzieży oazowej z Rzeszowa od Saletynów i z Malawy. Po Mszy będzie spotkanie w Domu Ludowym. Zapraszamy młodzież z naszej parafii.

5. W przyszłą niedzielę głoszone będą kazania o tematyce powołaniowej przez przedstawicieli WSD w Rzeszowie. Tego dnia o godz. 11:00 zapraszamy na Mszę Świętą dla rodzin z dziećmi, na której do grona ministrantów i kandydatów zostaną włączeni chłopcy z naszej parafii. Na zakończenie będzie błogosławieństwo indywidualne dzieci i pozostałych chętnych. Zapraszamy.

6. Ruch Światło Życie organizuje rekolekcje wakacyjne od 28.06 do 14.07 i od 15.07 do 31.07. Koszt to 900 zł. Zapisy w zakrystii przez internet albo osobiście do ks. Mateusza do piątku 13.05 włącznie z zaliczką 200 zł.

7. Spotkania w tym tygodniu:
Schola - Piątek 19:00
Oaza Dzieci Bożych - Sobota 10:00

8. Majówka parafialna – sobota godz. 19.00 – przy kapliczce w centrum.

9. Każdego dnia o godz. 15.00 - Koronki do Bożego Miłosierdzia. Kto jest obecny w tym czasie w naszej świątyni może ją odmówić (także bez mikrofonu).

10. Wraca sprawa cmentarza.

11. Intencje Mszy św., ogłoszenia i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.

12. Do kupienia Prasa Katolicka.

13. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni, zapraszam kolejne domy z kolejki