Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkanocną
1. V Niedziela wielkanocna. kazania o tematyce powołaniowej przez przedstawicieli WSD w Rzeszowie. Tego dnia o godz. 11:00 zapraszamy na Mszę Świętą dla rodzin z dziećmi, na której do grona ministrantów i kandydatów zostaną włączeni chłopcy z naszej parafii. Na zakończenie będzie błogosławieństwo indywidualne dzieci i pozostałych chętnych. Zapraszamy.

2. Przypominamy o Nabożeństwach majowych. W tygodniu o 17.30 - Litania do Matki Bożej i dziesiątek różańca o pokój. W niedzielę o godz. 15.30 – Litania do Matki Bożej i dziesiątek różańca o pokój. Zapraszamy szczególnie rodziców z dziećmi.

3. Spotkania w tym tygodniu:
Oaza Młodzieżowa - Piątek
Schola - Piątek 19:00
Oaza Dzieci Bożych - Sobota 10:00.

4. Majówka parafialna – sobota godz. 19.00 – przy kapliczce w centrum.

5. Każdego dnia o godz. 15.00 - Koronki do Bożego Miłosierdzia. Kto jest obecny w tym czasie w naszej świątyni może ją odmówić (także bez mikrofonu).

6. Intencje Mszy św., ogłoszenia i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.

7. Do kupienia Prasa Katolicka.

8. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni, zapraszam kolejne domy z kolejki