Ogłoszenia na VI Niedzielę Wielkanocną
1. VI Niedziela wielkanocna. Za tydzień w niedzielę – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W poniedziałek, wtorek i środę – modlitwy o urodzaje w ramach tzw. dni krzyżowych.
2. Przypominamy o Nabożeństwach majowych. W tygodniu o 17.30 - Litania do Matki Bożej i dziesiątek różańca o pokój. W niedzielę o godz. 15.30 – Litania do Matki Bożej i dziesiątek różańca o pokój. Zapraszamy szczególnie rodziców z dziećmi (…)
3. We wtorek o godz. 7.45 zapraszamy uczniów klas 8 SP i wszystkich chętnych na Mszę w intencji dobrego przeżycia egzaminów i wyboru dobrej drogi życiowej dla osób kończących w tym roku szkołę podstawową.
4. 16 czerwca przeżywać będziemy Boże Ciało. W wyniku konsultacji postanowiłem, że w tym roku Ołtarz główny umiejscowimy na Mleczarni obok bloku 928. Po Mszy św. pójdziemy drogą koło mleczarni do Centrum Ogrodniczego Agrico, zatrzymując się przy czterech ołtarzy. W tym roku, ołtarz główny i cztery ołtarze przygotują następujące numery:
- ołtarz główny – bloki na mleczarni
- I – numery wszystkie 928- 934
-II – numery pozostałe domy na ścieżkach od 847
- III – numery z Centrum od 836
- IV – wszystkie numery 932.
Spotkanie organizacyjne przedstawicieli tych domów odbędzie się w poniedziałek 6.06 ok. 18.40, o czym jeszcze przypomnę. Proszę Straż Pożarną o użyczenie ławek.
5. Spotkania w tym tygodniu:
Oaza Młodzieżowa - Piątek 18:00
Schola - Piątek 19:00
Oaza Dzieci Bożych - Sobota 10:00
6. Każdego dnia o godz. 15.00 - Koronki do Bożego Miłosierdzia. Kto jest obecny w tym czasie w naszej świątyni może ją odmówić.
7. Intencje Mszy św., ogłoszenia i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.
8. Do kupienia Prasa Katolicka.
9. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni, zapraszam kolejne domy z kolejki