Ogłoszenia na Uroczystość Trójcy Świętej
1. Dzisiaj Uroczystość Trójcy Świętej.  W tym tygodniu: w poniedziałek – św. Antoniego z Padwy, wtorek – Bł. bpa Michała Kozala, piątek – św. Brata Alberta.

2. Zapraszamy na Nowennę przed Uroczystością Najświętszego Serca Pana Jezusa podczas której będziemy zawierzać wszystkich parafian a szczególnie rodziny, dzieci i młodzież Maryi i Jezusowi. Odbywać się to będzie przez litanie do Serca Pana Jezusa w środę o 17:50, w oktawie Bożego Ciała podczas procesji i w piątek 24.06 o 21:00.

3. W czwartek 16 czerwca przeżywać będziemy Uroczystość Bożego Ciała. Msza św. przy bloku nr 928 na mleczarni, o godz. 9.00. Po Mszy św. procesja Eucharystyczna do 4 ołtarzy.
Proszę Straż Pożarną o użyczenie ławek. Zapraszam wszystkie grupy duszpasterskie, dzieci, zwłaszcza pierwszokomunijne do dzwonienia i sypania kwiatów, Strażaków, Koło Gospodyń Wiejskich, i oczywiście wszystkich parafian.

W tym dniu Msze Święte w kościele będą odprawiane o 7:00 i 16:00.

4. Msze święte w Oktawie Bożego Ciała – codziennie o 18.00 z procesją wokół świątyni (jeśli warunki pogodowe na to pozwolą). W przyszłą niedzielę Msza święta z procesją o godz. 11.00.

5. W najbliższą sobotę o 18:00 zapraszamy na Mszę Świętą i spotkanie integracyjne przy plebanii  dla rodzin z Domowego Kościoła, dzieci z rodzinami z Oazy Dzieci Bożych i chętnych rodzin organizowane przez Domowy Kościół naszej parafii. Zapraszamy

6. W przyszłą niedzielę o 11:00 zapraszamy na Mszę dla dzieci i rodzin z błogosławieństwem indywidualnym na zakończenie Eucharystii.
7. Każdego dnia o godz. 15.00 - Koronki do Bożego Miłosierdzia.

8. Dzisiaj składka do puszek na remont rekolekcyjnego domu diecezjalnego w Przybyszówce i na pomoc dla naszej młodzieży wyjeżdżającej na wakacje oazowe.

9. Do dyspozycji pudełka na produkty, które zostaną przekazane dla potrzebujących na Ukrainie. Sugerowana lista produktów do dyspozycji na kartkach.

10. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna.

11. Uprasza się o poprawne parkowanie na chodniku. Proszę zostawiać część chodnika dla pieszych i Mam z wózkami.

12. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

13. Zachęcam do czytania. Do dyspozycji Niedziela, Gość Niedzielny, Promyczek.

14. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne osoby.