Ogłoszenia na XII Niedzielę Zwykłą
1. W tym tygodniu: w czwartek liturgiczne wspomnienie Narodzenia Jana Chrzciciela, w piątek – Najświętszego Serca Pana Jezusa, w sobotę – Niepokalanego Serca NMP.

2. Msze święte w Oktawie Bożego Ciała – codziennie o 18.00 z procesją wokół świątyni (jeśli warunki pogodowe na to pozwolą). W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. - błogosławieństwo dzieci. Proszę także rodziców dzieci pierwszokomunijnych o pomoc w sprzątaniu obejścia świątyni po ostatniej procesji.

3. Jak co roku będziemy u nas gościć grupy pielgrzymkowe diecezji przemyskiej. Koło Gospodyń Wiejskich wraz ze Strażą Pożarną podejmują trud przygotowania miejsca postoju i posiłku. Tradycją stała się pomoc rodzin dzieci pierwszokomunijnych w tym wydarzeniu. Proszę także o to w tym roku.

4. Msza św. kończąca oktawę Bożego Ciała jest również Mszą dziękczynną za cały rok katechetyczny w przedszkolu gminnym i parafialnym z prośbą o Boże błogosławieństwo na czas wakacji dla dzieci i rodziców. Wraz z Panią Katechetką Agatą - Serdecznie zapraszam.
Ze względu na to, że po Mszy św. będzie błogosławieństwo dzieci, dyplomy ukończenia katechizacji w bieżącym roku szkolnym dzieci otrzymają podczas zajęć (również w czwartek 23 czerwca).

5. Dziękuję wszystkim którzy włączyli się w przygotowanie Uroczystości Bożego Ciała. Niech Pan Jezus Eucharystyczny, którego publicznie wyznaliśmy naszym uczestnictwem, wszystkim błogosławi.

6. W piątek o 8:00 zapraszamy na Mszę Świętą kończącą rok szkolny .

7. W środę 22.06 – wypada w naszej świątyni całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Adoracji towarzyszyć będzie figura MB Fatimskiej, odwiedzającej parafie diecezji rzeszowskiej z okazji 30-lecia jej powstania. Zapraszam od 7.00-18.00.

8. Każdego dnia o godz. 15.00 w naszej świątyni- Koronka do Bożego Miłosierdzia.

9. Bóg zapłać za składkę do puszek na remont rekolekcyjnego domu diecezjalnego w Przybyszówce i na pomoc dla naszej młodzieży wyjeżdżającej na wakacje oazowe (…). Dzisiaj składka inwestycyjna.

10. Ks. Mateusz pojedzie do chorych w najbliższą sobotę od 9:00.

11. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

12. Zachęcam do czytania. Do dyspozycji Niedziela, Gość Niedzielny, Promyczek.

13. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne osoby.