Ogłoszenia na XVII Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj XVII niedziela zwykła – gościmy dzisiaj siostrę Iwonę Józefiak z Dębowca, która podzieli się z nami swoim świadectwem.

2. W tym tygodniu: wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści, w środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek – Adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00.

3. Jutro (25.07) wspomnienie św. Krzysztofa. W to wspomnienie Patrona kierowców – błogosławieństwo pojazdów. Przez cały tydzień będzie wystawiona puszka w celu zabrania datków na zakup pojazdów dla misjonarzy w ramach akcji „Jeden grosz za jeden kilometr”.

4. Każdego dnia o godz. 15.00 w naszej świątyni- Koronka do Bożego Miłosierdzia.

5. Kancelaria wakacyjna – po wcześniejszym umówieniu się pod numerem telefonu: 888 028 527

6. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

7. Zachęcam do czytania. Do dyspozycji Niedziela, Gość Niedzielny.

8. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne osoby.