Ogłoszenia na XIX Niedzielę Zwykłą
 1. Dzisiaj XVIII niedziela zwykła – kończymy XXIII Tydzień św. Krzysztofa, patrona kierowców. Z tej racji propagujemy akcję organizowaną przez MIVA Polska – „Jeden grosz za jeden kilometr”. Zebrane środki posłużą jako pomoc w zakupie pojazdów dla misjonarzy.

2. Jutro rozpoczynamy sierpień – zapraszam do abstynencji i modlitwy za osoby uzależnione zwłaszcza z naszej parafii.

3. Jutro 78 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Módlmy się za ofiary wojen powstań i tych, którzy oddali życie za niepodległość naszej Ojczyzny.

4. W tym tygodniu: wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści i możliwość zyskania odpustu „Porcjunkuli”, w środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek – Adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00.

5. W czwartek wyrusza Piesza Pielgrzymka Rzeszowska na Jasną Górę. Msza św. przy kościele Farnym w Rzeszowie o godz. 6.30.

6. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
I czwartek – 17.30 – modlitwy o powołania, do św. Wojciecha patrona parafii, Msza św. o godz. 18.00
I piątek – 15.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu,
- od 16.00 – możliwość spowiedzi,
-17.40 – Koronka do bożego Miłosierdzia, litania do Serca Jezusowego
- o godz. 18.00- Msza św. – wynagradzająca Sercu Jezusa.
I sobota – 17.10 – nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca – różaniec i rozważanie jednej tajemnicy różańcowej. 18.00 – Msza św. wynagradzająca Sercu Matki Bożej
Do chorych pojedziemy od ok 9.00.

7. Każdego dnia o godz. 15.00 w naszej świątyni- Koronka do Bożego Miłosierdzia.

8. Kancelaria wakacyjna – po wcześniejszym umówieniu się pod numerem telefonu: 663 009 995.

9. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

10. Zachęcam do czytania. Do dyspozycji Niedziela, Gość Niedzielny.

11. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne osoby.