Ogłoszenia na XXI Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj XXI niedziela zwykła. W tygodniu wspominamy: NMP Królowej, Bł. Władysława Findysza, św. Bartłomieja, NMP Częstochowskiej, św. Moniki.

2. W tym tygodniu: wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści, w środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek – Adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00.

3. Każdego dnia o godz. 15.00 w naszej świątyni- Koronka do Bożego Miłosierdzia.

4. Kancelaria wakacyjna – po wcześniejszym umówieniu się pod numerem telefonu: 663 009 995.

5. Dzisiaj składka inwestycyjna (ogrzewanie podłogowe i wylewka betonowa).

6. Do chorych zamiast I soboty września pojedziemy w najbliższą sobotę od 9:00.

7. Zapraszamy na wyjazd do Częstochowy z wieńcami. Wyjazd 3 września o północy. Koszt- 100 zł (autokar, ubezpieczenie, posiłek). Zapisy u P. Bernadety Świątek 602 883 699.

8. W gablocie plakaty: Pielgrzymka do Medjugorie, Grecji, Konferencja dla Kobiet w Staromieściu.

9. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

10. Zachęcam do czytania. Do dyspozycji Niedziela, Gość Niedzielny.

11. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne osoby.