Ogłoszenia na XXIV Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj druga niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet po 9.00.

2. W poniedziałek powraca po wakacjach nasz wieczór uwielbienia, który rozpocznie się po Mszy św. wieczornej.

3. W tym tygodniu: wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści, w środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek – Adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00.

4. W czwartek natomiast początek roku formacyjnego Wojowników Maryi. Rozpocznie się on Mszą św. o godz. 18.00, a po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu w nowej monstrancji i różaniec. Później spotkanie w naszej salce.

5. Spotkania pozostałych grup duszpasterskich:
Oaza Młodzieżowa - Piątek o 18:00
Schola - Piątek 19:00
Oaza Dzieci Bożych - Sobota 10:30.

6. Każdego dnia o godz. 15.00 w naszej świątyni- Koronka do Bożego Miłosierdzia.

7. Dziękuję za kolejne inicjatywy tym razem ze strony naszej Starszej Grupy Ministrantów. Został wysypany białym kamieniem cały pas przed przednim ogrodzeniem świątyni i Przedszkola. Bóg zapłać.

8. Dzisiaj świętujemy także 40 lecie posługi Pana Stanisława – Kościelnego. Dziękujemy mu za służbę i wszelką pomoc jaką świadczy dla naszej parafii i świątyni.

9. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

10. Zachęcam do czytania. Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Promyczek.

11. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne osoby.