Ogłoszenia na XXVI Niedzielę Zwykłą
1. W tym tygodniu: wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści, w środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek – Adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00. Każdego dnia o godz. 15.00 w naszej świątyni- Koronka do Bożego Miłosierdzia.

2. W tym tygodniu także I sobota miesiąca. Nabożeństwo – 17.10 wraz z rozpoczęciem nabożeństw różańcowych.

3. Do chorych w sobotę pojedzie tylko ks. Mateusz – od 9.00, ks. Proboszcz pojedzie w pierwszy piątek miesiąca (7 października - też od godz. 9.00).

4. Spotkania grup duszpasterskich:

- Spotkanie kandydatów do bierzmowania z rodzicami - Czwartek o 18:00
- Oaza Młodzieżowa i chętni – Piątek 17:45 (wyjazd spod kościoła na Dekanalne Spotkanie Młodzieży)
- Schola - Piątek 19:00
- Oaza Dzieci Bożych - Sobota 10:30

5. Od 3 do 8 października do godz. 9.00 (sobota) pod kościołem – zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

6. W poniedziałek odbyło się spotkanie Rady Duszpasterskiej. Jednym z postulatów jest dobór nowych członków na miejsce tych, którzy już ze względów chorobowych czy innych zawiesili swoją aktywność. Kandydatury proszę zgłaszać osobiście, lub na kartkach i wrzucać do otworu koło gazet.

7. Dziękujemy za składkę inwestycyjną.

8. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

9. Zachęcam do czytania. Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.

10. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne osoby.