Ogłoszenia na XXVII Niedzielę Zwykłą
1. W tym tygodniu zapraszamy:
- codziennie na:
Różaniec o 17:20 (oprócz piątku, kiedy różaniec będzie po Mszy Świętej ulicami naszej miejscowości prowadzony przez Akcję Katolicką), a w niedzielę o 15:30  oraz Koronkę codziennie o 15:00. Rozpiska odmawiania różańca znajduje się w internecie.
- w piątek na:
Adorację Najświętszego Sakramentu od 15:00 , spowiedź z udziałem zaproszonych księży od 16:00, Mszę Świętą o 18:00 z okazji I piątku,
Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy 7 SP z rodzicami, które rozpocznie się Mszą o 18:00,
Mszę Świętą o 19:15 dla młodzieży oraz dla dzieci i rodziców I Komunijnych podczas, którego zostaną poświęcone i rozdane różańce.

2. Pozostałe spotkania:

- Kandydaci do bierzmowania z grupy św. Wojciecha - Wtorek o 18:30 w kościele,
- Oaza Młodzieżowa - Piątek o 19:15 Msza Święta i spotkanie na salce podczas którego będą prowadzone zapisy do tej grupy,
- Schola - Piątek 19:00,
- Oaza Dzieci Bożych - Sobota 10:30 spotkanie na salce podczas którego również będą prowadzone zapisy do tej grupy.

3. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

4. Zachęcam do czytania. Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.

5. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne osoby.