Ogłoszenia na XXVIII Niedzielę Zwykłą
1. W przyszłą niedzielę obchodzimy Dzień Papieski.

2. Miesiąc październik to miesiąc różańca. Każdego dnia w naszej świątyni odmawiamy tę piękną modlitwę, o którą zawsze prosiła Matka Boża. (Nie ma w tym miesiącu innych nabożeństw).
17.40 – czytanka październikowa
17.30 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa wg ustalonego porządku
18.00 – Msza św. wieczorna
Zapraszam wszystkich- zwłaszcza dzieci z rodzicami.

3. Każdego dnia o godz. 15.00 w naszej świątyni- Koronka do Bożego Miłosierdzia.

4. II czwartek miesiąca – modlitwy do św. Andrzeja Boboli połączone z różańcem.

5. Spotkania grup duszpasterskich:
-Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy św. Michała - Wtorek o 18:30
-Schola - Piątek 19:00
-Oaza Dzieci Bożych - Sobota 10:30

6. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej – Nabożeństwo Uwielbienia.

7. W czwartek (13.10) – pielgrzymka do Terliczki na zakończenie nabożeństw fatimskich.

8. Jest już data i program naszej przyszłorocznej parafialnej pielgrzymki do Włoch. Zainteresowani mogą zabrać sobie kartkę z potrzebnymi informacjami.

9. W następną niedzielę składka inwestycyjna.

10. Przymierzamy się do wymiany oświetlenia w kościele z uwagi na palące się już stare żarówki i zużycie prądu , które one generują.

11. Intencje mszalne, ogłoszenia różne i plakaty - wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

12. Zachęcam do czytania. Niedziela, Gość Niedzielny. Jest też do nabycia Kalendarz rolniczy – 25 zł.

13. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne osoby.