Ogłoszenia na XXIX Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj obchodzimy Dzień Papieski. O godz. 11.00 śpiewać będzie grupa muzyczna „Portus Felix” ze Stobiernej.

2. Miesiąc październik to miesiąc różańca. Każdego dnia w naszej świątyni odmawiamy tę piękną modlitwę, o którą zawsze prosiła Matka Boża.
17.40 – czytanka październikowa
17.30 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa wg ustalonego porządku
18.00 – Msza św. wieczorna
Zapraszam wszystkich- zwłaszcza dzieci z rodzicami.

3. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 – Msza św. dla rodzin z błogosławieństwem dzieci.

4. Każdego dnia o godz. 15.00 w naszej świątyni- Koronka do Bożego Miłosierdzia.

5. W przyszłą niedzielę będziemy gościć zespół klerycki OO. Paulinów z Częstochowy – Vox Eremi. Będą prowadzić oprawę Mszy św. i głosić Słowo Boże. Będzie możliwość zakupu ich płyty.

6. Spotkania grup duszpasterskich:
-Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy św. Wojciecha - Wtorek o 18:30
-Spotkanie Wojowników Maryi – czwartek 18.00
- Oaza Młodzieżowa - Piątek 18:00
-Schola - Piątek 19:00
-Oaza Dzieci Bożych - Sobota 10:30

7. Zapraszamy do nowego zespołu wokalnego, wszystkich śpiewających lub grających, na próbę 20.10 (najbliższy czwartek) o godz. 18.45 na plebanię.

8. Zachęcamy młodzież i wszystkich chętnych do udziału w czuwaniu  przygotowującym do przeżycia Światowych Dni Młodzieży. Odbędzie się ono w kościele św. Józefa na Staromieściu w najbliższą sobotę o 19:00. Więcej szczegółów na plakacie.

9. Dzisiaj składka inwestycyjna i modlitwa za ofiarodawców.

10. Zostały wymienione żarówki w naszej świątyni. Będzie jeszcze wymienione oświetlenie prezbiterium. Nowe żarówki pobierają o połowę mniej energii niż te poprzednie. Jest możliwość zabrania sobie tych starych żarówek. Serdecznie dziękuję ofiarodawcy, który przekazał ten dar na rzecz naszej świątyni.

11. Intencje mszalne, ogłoszenia różne i plakaty - wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

12. Zachęcam do czytania. Niedziela, Gość Niedzielny. Jest też do nabycia Kalendarz rolniczy – 25 zł.

13. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne osoby.