Ogłoszenia na XXX Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj obchodzimy Dzień Misyjny. Gościmy wśród nas zespół klerycki OO. Paulinów z Częstochowy – Vox Eremi. Cały dzień prowadzić będą oprawę Mszy św. i głosić Słowo Boże. Jest także możliwość zakupu ich płyty.

3. Przed nami ostatni tydzień października - miesiąca różańca. Każdego dnia w naszej świątyni odmawiamy tę piękną modlitwę, o którą zawsze prosiła Matka Boża.
17.40 – czytanka październikowa
17.30 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa wg ustalonego porządku
18.00 – Msza św. wieczorna
Zapraszam wszystkich- zwłaszcza dzieci z rodzicami.

4. O godz. 11.00 – Msza św. dla rodzin z błogosławieństwem dzieci.

5. Każdego dnia o godz. 15.00 w naszej świątyni- Koronka do Bożego Miłosierdzia.

6. Spotkania grup duszpasterskich:
- Oaza Młodzieżowa - Piątek 18:00
-Schola - Piątek 19:00
-Oaza Dzieci Bożych - Sobota 10:30

7. Spowiedź przed uroczystością Wszystkich świętych i zarazem na pierwszy piątek miesiąca SOBOTA – od godz. 15.00.

8. Zapraszamy do nowego zespołu wokalnego, wszystkich śpiewających lub grających, na próbę 27.10 (najbliższy czwartek) o godz. 18.45 na salkę pod przedszkolem.

9. Dziękuję za składkę inwestycyjną.

10. Intencje mszalne, ogłoszenia różne i plakaty - wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

11. Zachęcam do czytania. Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość.

12. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne osoby.