Ogłoszenia na XXXI Niedzielę Zwykłą
 . Dzisiaj XXXI niedziela zwykła. Gościmy dzisiaj Pana Andrzeja Duffka, który dzieli się z nami swoim świadectwem.

2. Zakończenie nabożeństw różańcowych. Dzisiaj o 15.30 i jutro o 17.30. Dziękuję za obecność wszystkim, którzy w tym miesiącu przychodzili na te nabożeństwa, zwłaszcza rodzicom z dziećmi.

3. We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o 7.00, 9.00, 11.00 i o 14.00 w kaplicy cmentarnej z procesją po cmentarzu i modlitwami za zmarłych.

4. We środę dzień zaduszny – Msze św. 7.00, 16.00 i 18.00.

5. Od 1-8 możemy uzyskać odpust zupełny za jednego zmarłego. Warunki: Stan łaski uświęcającej (po odbytej wcześniej spowiedzi(…), Komunia św., modlitwy Ojcze nasz, Wierzę, dowolna modlitwa według intencji Ojca św., nawiedzenie cmentarza i modlitwa za zmarłych, oraz najtrudniejszy warunek – wyzbycie się przywiązania do grzechów nawet lekkich.

6. Kolejną formą pomocy zmarłym są wypominki. Koło gazet mamy już przygotowane karteczki. Proszę o wyraźne wpisywanie zmarłych, aby można było poprawnie odczytać imiona. Różaniec z wypominkami przed każdą Msza św. wieczorną od 2 – 8 listopada, a w następne dni - dziesiątek różańca.

7. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
I czwartek, 17.30 –różaniec z wypominkami, zwłaszcza za zmarłych kapłanów.
I piątek – 15.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu, 17.30 –różaniec z wypominkami, 18.00- Msza św. – wynagradzająca Sercu Jezusa
I sobota – 17.10 –medytacja tajemnicy różańcowej, różaniec z wypominkami, 18.00 – Msza św. wynagradzająca Sercu Matki Bożej
8. Do chorych pojedziemy w sobotę od godz. 9.00

9. Jutro Wojownicy Maryi i AK proponują całonocną adorację Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się Mszą św. o godz. 21.00 i potrwa do Mszy św. porannej o godz. 7.00.

10. Z inicjatywy KGW, RP i AK – przy naszym cmentarzu dzisiaj i we wtorek będzie zbierana kwesta na cele cmentarza i naszej parafii. Serdecznie dziękuję za taką inicjatywę. Został też na najbliższy tydzień zmówiony toitoi.

11. Rozdajemy karty grobów. Proszę, aby każdy kto opiekuje się danym grobem zabrał ją sobie, wypełnił (może zrobił sobie ksero) i zwrócił do pudełka koło gazet. Osoby z kartami czekają na zewnątrz świątyni. Przy wybieraniu takiej karty proszę podać główne nazwisko, jakie znajduje się na nagrobku lub nr. Numery grobów na stronie cmentarza: http://mogily.pl/trzebownisko. Posłuży to do pełnej ewidencji cmentarza.

12. Proszę kolejny raz o zabieranie w miarę możności śmieci ze swoich grobów, aby ulżyć parafii w opłatach za wywóz śmieci

13. Spotkania grup duszpasterskich:
- Oaza Młodzieżowa - Piątek 19:15
-Schola - Piątek 19:00
-Oaza Dzieci Bożych - Sobota 10:30
- Spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i kandydatów do bierzmowania z klas 7 SP z rodzicami - piątek 19:15 w kościele

14. Intencje mszalne, ogłoszenia różne i plakaty - wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

15. Zachęcam do czytania. Niedziela, Gość Niedzielny.

16. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne osoby.