Ogłoszenia na XXXII Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj XXXI niedziela zwykła – adoracyjna.

2. Od 1-8 możemy uzyskać odpust zupełny za jednego zmarłego. Mamy jeszcze 3 dni. Warunki: Stan łaski uświęcającej (po odbytej wcześniej spowiedzi(…), Komunia św., modlitwy Ojcze nasz, Wierzę, dowolna modlitwa według intencji Ojca św., nawiedzenie cmentarza i modlitwa za zmarłych, oraz najtrudniejszy warunek – wyzbycie się przywiązania do grzechów nawet lekkich.

3. Każdego dnia przed Mszą św. wieczorną modlimy się za zmarłych wypominanych w tym roku w naszej parafii. Do 8 listopada cały różaniec, a w następne dni - dziesiątek różańca.

4. Z inicjatywy KGW, RP i AK – przy naszym cmentarzu była zbierana kwesta na cele cmentarza i naszej parafii. Serdecznie dziękuję za taką inicjatywę.

5. Sprawa cmentarza. Rozdaliśmy karty grobów. Proszę, aby każdy kto opiekuje się danym grobem, wypełnił potrzebne dane (może zrobił sobie ksero) i zwrócił do pudełka koło gazet. Posłuży to do pełnej ewidencji cmentarza. Nie wpłacamy jeszcze żadnych pieniędzy.

6. Spotkania grup duszpasterskich:
- Modlitwy do św. Andrzeja Boboli – czwartek 17.40
- Kandydaci do Bierzmowania z grupy św. Michała – Wtorek o 18:30 w kościele
-Schola - Piątek 19:00
- Ministranci i Lektorzy - Sobota 11:30 w kościele
-Oaza Dzieci Bożych - Sobota 10:30

7. W czwartek (11.11) – Narodowe Święto Niepodległości. W naszej parafii świętujemy: - Już w czwartek – 8.30 – „Marsz dla Niepodległej” ze szkoły do kościoła - organizowany przez Dyrekcję i społeczność SP Trzebownisko, – w kościele o 9.00 – Msza św. w intencji Ojczyzny
- w piątek - Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 7.00
- Msza św. o 18.00 -  z udziałem zapaśników świętujących 100 lecie powstania Polskiego Związku Zapaśniczego i 60 lecie istnienia sekcji zapasów Stali Rzeszów. Całość koordynuje nasz parafianin – znany zapaśnik Jan Falandys

8. Intencje mszalne, ogłoszenia różne i plakaty - wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

9. Zachęcam do czytania. Niedziela, Gość Niedzielny.

10. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne osoby.