Ogłoszenia na XXXIII Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj XXXIII niedziela zwykła – zmiana tajemnic różańca dla kobiet. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego.

2. Każdego dnia przed Mszą św. wieczorną modlimy się za zmarłych wypominanych w tym roku w naszej parafii odmawiając dziesiątek różańca.

3. Spotkania grup duszpasterskich:
- Nabożeństwo adoracyjno-uwielbieniowe – poniedziałek po Mszy św. wieczornej
- Kandydaci do Bierzmowania z grupy św. Wojciecha - Wtorek 18:30
- Wojownicy Maryi – czwartek 17.30 – różaniec, Msza św., Konferencja
- Oaza Młodzieżowa - Piątek 18:00
- Schola - Piątek 19:00
- Oaza Dzieci Bożych - Sobota 10:30

4. W najbliższą niedzielę o godz. 11.00 - Msza św. z błogosławieństwem dzieci. Zapraszamy rodziny z dziećmi, a szczególnie Scholę i Oazę Dzieci Bożych. Po tej Mszy także krótki koncert z okazji wspomnienia św. Cycyli, patronki śpiewu kościelnego. Zaprasza Pan Organista.

5. Dziękuję za prace wykonane z inicjatywy parafian: naprawa rynny, wygrabienie liści, czyszczenie kostki (strona północna).

6. Ogłoszenie dla naszej miejscowości – zamknięcie mostu na czas prac drogowych.

7. Intencje mszalne, ogłoszenia różne i plakaty - wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

8. Zachęcam do czytania. Niedziela, Gość Niedzielny.

9. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne osoby.