Ogłoszenia na I Niedzielę Adwentu
1. Dzisiaj I niedziela Adwentu – czas liturgicznego, radosnego oczekiwania na przyjście Pana na końcu czasów i w tajemnicy świąt Bożego Narodzenia.

2. Jutro rozpoczynamy Msze św. ku czci Matki Bożej – Roraty. Każdego dnia na godz. 18.00 zapraszamy dzieci z lampionami. Dla nich także specjalne kazanie.

3. Do końca listopada, przed Mszą św. wieczorną, odmawiamy dziesiątek różańca za zmarłych wypominanych w tym roku w naszej parafii.

4. We wtorek Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej, w środę nowenna do NMP Nieustającej pomocy.

5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
I czwartek, 17.30 – modlitwy o powołania, 18.00 - Msza św.
I piątek – 15.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu, 16.00 – spowiedź pierwszopiątkowa, 17.40 – litania i akt oddania się  Sercu Jezusa, 18.00- Msza św. – wynagradzająca Sercu Jezusa za grzechy
I sobota – 17.10 – różaniec, medytacja tajemnicy różańcowej, 18.00 – Msza św. wynagradzająca Sercu Matki Bożej za grzechy

6. Do chorych pojedziemy w sobotę od godz. 9.00

7. W przyszłą niedzielę poświęcenie opłatków na wigilijny stół. Proszę osoby, które dotychczas roznosiły je do domów, aby podjęły się znowu tego zadania.

8. Zmiana tajemnic różańca w przyszłą niedzielę dla mężczyzn.

9. Spotkania grup duszpasterskich:
- Kandydaci do Bierzmowania z grupy św. Wojciecha - Wtorek 18:30
- Oaza Młodzieżowa Kandydaci do Bierzmowania z 7 klasy oraz rodzice i dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej - Piątek 19:15
-Schola - Piątek 19:00
-Oaza Dzieci Bożych - Sobota 10:30
- Kandydaci do Bierzmowania z klasy 8 - Sobota 17:00

10. Intencje mszalne, ogłoszenia różne i plakaty - wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

11. Zachęcam do czytania. Niedziela, Gość Niedzielny.

12. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne osoby.