Ogłoszenia na II Niedzielę Adwentu
1. Dzisiaj II niedziela Adwentu – adoracyjna. Podczas porannych Mszy św. - poświęcenie opłatków.

2. Każdego dnia o godz. 18.00 - Msze św. ku czci Matki Bożej – Roraty. Zapraszamy dzieci z lampionami.

3. W poniedziałek – adoracja z uwielbieniem po Mszy św. wieczornej, we wtorek Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej, w środę nowenna do NMP Nieustającej pomocy, w piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

4. W czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Odpust parafialny. Główna Msza św. o godz. 18.00. Przewodniczył będzie emerytowany kustosz sanktuarium w Niechobrzu - ks. Prałat Jan Koc. Zapraszam wszystkie grupy, wspólnoty i stowarzyszenia, szczególnie Róże Różańcowe.

5. Zmiana tajemnic różańca w przyszłą niedzielę dla kobiet.

6. Już w sprzedaży - Świece wigilijne.

7. Spotkania grup duszpasterskich:
- Kandydaci do Bierzmowania z grupy św. Michała - Wtorek 18:30
-Schola - Piątek 19:00
-Oaza Dzieci Bożych - Sobota 10:30
-Ministranci i lektorzy - Sobota 11:30

8. Intencje mszalne, ogłoszenia różne i plakaty - wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

9. Zachęcam do czytania. Niedziela, Gość Niedzielny.

10. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne osoby.