Ogłoszenia na Uroczystość Bożej Rodzicielki
1. Dzisiaj Światowy Dzień Modlitw o Pokój.

2. W piątek 6.01 – Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. w porządku niedzielnym. Poświęcenie złota, kadzidła, kredy. Zachęcam do oznakowania naszych drzwi symbolami tej uroczystości i okadzenie mieszkania.

3. Dzieci z Koła Misyjnego z naszej Szkoły będzie w przyszły piątek zbierać ofiary do puszek na Misje, a po Mszy o 11:00 przedstawi krótki program słowno-muzyczny.

4. W piątek przypada także pierwszy piątek miesiąca stycznia. Spowiedź tylko pół godziny przed każdą Mszą św. dla tych którzy tego potrzebują, a przed Mszą św. popołudniową - adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy pierwszopiątkowe.

5. W sobotę – I sobota miesiąca. Od 9.00 odwiedzimy chorych, a popołudniu 17.10 nabożeństwo pierwszej soboty i Msza św. o godz. 18.00.

6. Każdego dnia o 15.00 – koronka do Miłosierdzia Bożego.

7. Wizyta Duszpasterska.

8. Rzeszowska Rodzina Radia Maryja zaprasza na spotkanie opłatkowe 14 stycznia 2023, od godz. 12.00 na Staromieściu.

9. Intencje mszalne, ogłoszenia różne i plakaty - wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

10. Zachęcam do czytania. Niedziela, Gość Niedzielny.

11. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne osoby.