Ogłoszenia na Święto Chrztu Pańskiego
1. W tym tygodniu: w poniedziałek – adoracja z uwielbieniem po Mszy św. wieczornej, we wtorek Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej, w środę nowenna do NMP Nieustającej pomocy, w piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

2. Dziękuję za uczestnictwo w nabożeństwach pierwszego piątku i pierwszej soboty.

3. Każdego dnia o 15.00 – koronka do Miłosierdzia Bożego.

4. Dziękuję wszystkim organizacjom, ruchom, stowarzyszeniom, urzędom od których parafia otrzymała życzenia świąteczne.

5. W następną niedziele, 15 stycznia, o godz. 11.00 – Msza św. dla rodziców z dziećmi i specjalne błogosławieństwo dla dzieci.

6. W następną niedziele, 15 stycznia, po Mszy św. o godz. 16 zespól wokalno - instrumentalny, zaprasza na koncert kolęd połączony ze wspólnym kolędowaniem. Warto przyjść, posłuchać, przeżyć kilka chwil niesionych modlitwa i muzyka. Serdecznie zapraszamy!

7. Spotkanie Rady Duszpasterskiej czwartek po wieczornej Mszy św.

8. Wizyta Duszpasterska.

9. Intencje mszalne, ogłoszenia różne i plakaty - wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

10. Zachęcam do czytania. Niedziela, Gość Niedzielny.

11. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne osoby.