Ogłoszenia na V Niedzielę Zwykłą
1. Nabożeństwa w tym tygodniu: we wtorek Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej, w środę nowenna do NMP Nieustającej pomocy, w piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

2. Zapraszam na Mszę św. w intencji zmarłego byłego proboszcza naszej parafii ks. Zygmunta Mularskiego - w piątek o godz. 18.00.

3. W sobotę – wspomnienie NMP z Lourdes. Jest to Światowy Dzień Chorego. U nas Msza św. o godz. 18.00 z udzieleniem sakramentu Namaszczenia Chorych. Proszę, aby chorzy, ludzie starsi i samotni z naszych rodzin czy sąsiedztwa mieli możliwość przybycia w tym dniu do świątyni.

4. Każdego dnia o 15.00 – koronka do Miłosierdzia Bożego.

5. Spotkania duszpasterskie:
-Spotkanie kandydatów do Bierzmowania z grupy św. Wojciecha - Wtorek po Mszy wieczornej
-Oaza Młodzieżowa - Piątek 18:00
-Schola - Piątek 19:00
-Oaza Dzieci Bożych - Sobota 10:30

6. Cieszę się z rosnącej popularności i dobrej sławy naszego żłobka i przedszkola parafialnego. Jest to najtańsza niepubliczna placówka w okolicy, mimo że posiada w swojej ofercie rozszerzony język angielski, gimnastykę korekcyjną, logopedię, taniec, przedstawienia, teatrzyki, doskonałe wyżywienie, lokalizację, małe grupy i kompetentne grono pedagogiczne. Zapisy na następny rok rozpoczną się już w marcu więc zachęcam do wzięcia pod uwagę naszej oferty.

7. Koło gazet znajdują się kalendarze propagujące ideę rodzicielstwa zastępczego w celu pozyskiwania nowych rodzin zastępczych.

8. Intencje mszalne, ogłoszenia różne i plakaty - wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

9. Zachęcam do czytania. Niedziela, Gość Niedzielny.

10. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne osoby.