Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkiego Postu
1. Przeżywamy III niedzielę Wielkiego Postu. W tym tygodniu: w poniedziałek – nabożeństwo uwielbieniowe, wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści, w środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

2. W piątek będą odprawiane następujące nabożeństwa:
- 16:30 Droga Krzyżowa dla dzieci – zapraszamy szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św.
- 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
- 17:30 Droga Krzyżowa dla dorosłych – rozważania Koło Gospodyń Wiejskich.
- 18:00 Msza Święta
- 19:30 Droga Krzyżowa dla młodzieży i wszystkich, którzy wcześniej nie mogą przybyć – zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klasy 8 z rodzicami.

3. Zapraszamy w przyszłą niedzielę rodziny z dziećmi na Mszę o 11:00. Po jej zakończeniu będzie indywidualne błogosławieństwo dzieci.

4. W niedzielę - o godz. 15.00 Koronka, Gorzkie Żale, kazanie pasyjne i bezpośrednio po nim Msza św. popołudniowa – Zapraszamy.

5. W przyszłą niedzielę również misterium Męki Pańskiej o godz. 17.00.

6. Za tydzień składka inwestycyjna.

7. Spotkania duszpasterskie w tym tygodniu:
-Spotkanie kandydatów do Bierzmowania z grupy św. Wojciecha - Wtorek po Mszy wieczornej
- Oaza Młodzieżowa w piątek od 18:45
- Kandydaci do bierzmowania z klasy 8 SP - Piątek o 19:30
- Schola w piątek o 19:00
- Oaza Dzieci Bożych w sobota o 10:30.

8. Zachęcamy od odwiedzenia portalu Opoka.pl.

9. Intencje Mszy św., ogłoszenia, zapowiedzi, informacje na stronach www parafii i w gablocie.

10. Do dyspozycji Prasa Katolicka.

11. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni i zapraszam kolejne domy.

12. Zachęcamy do zapoznania się z oświadczeniem Episkopatu Polski na temat zarzutów dotyczących Jana Pawła II: