Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkiego Postu
1. Przeżywamy IV niedzielę Wielkiego Postu. Poniedziałek - św. Józefa – odpust w Staromieściu, sobota - zwiastowanie NMP (zakończenie 33 dniowych rekolekcji przed oddaniem się Jezusowi przez jego Matkę) . W tym tygodniu: wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści, w środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

2. W piątek będą odprawiane następujące nabożeństwa:
- 16:30 Droga Krzyżowa dla dzieci – zapraszamy szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św.
- 17:30 Droga Krzyżowa dla dorosłych – rozważania Domowy Kościół
- 18:00 Msza Święta
- 19:30 Droga Krzyżowa dla młodzieży i wszystkich, którzy wcześniej nie mogą przybyć – zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klasy 8 z rodzicami.

3. W najbliższy czwartek po Mszy wieczornej zapraszamy wszystkich na Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy w intencji wynagradzającej z prośbą o rozbudzenie wiary i miłość do Jezusa Eucharystycznego dla rodzin, młodzieży i dzieci, za Ojczyznę i o dobre przeżycie rekolekcji parafialnych. Zakończenie będzie o godzinie 20:00.

4. W najbliższą niedzielę rozpoczynamy Rekolekcje Parafialne.

5. W niedzielę - o godz. 15.00 Koronka, Gorzkie Żale, kazanie pasyjne i bezpośrednio po nim Msza św. popołudniowa – Zapraszamy.

6. Spotkania duszpasterskie w tym tygodniu:
- Oaza Młodzieżowa w piątek od 18:45
- Kandydaci do bierzmowania z klasy 7 i 8 SP - Piątek o 19:30
- Schola w piątek o 19:00
- Oaza Dzieci Bożych w sobota o 10:30

7. Ruszają zapisy do naszego żłobka parafialnego.

8. Nasza Szkoła Podstawowa ponownie przyłączyła się do akcji "Makulatura na misje, Studnie dla Afryki”. W związku z tym, informujemy mieszkańców Gminy Trzebownisko, że na placu przed szkołą został ustawiony kontener, do którego można wrzucać makulaturę.

9. Chciałbym przekazać wyrazy wdzięczności od rodziny ukraińskiej, która gościła w naszej parafii. Prosili, aby Wam podziękować za wszelką Waszą życzliwość, zrozumienie i wsparcie w tym trudnym dla nich okresie po ucieczce z terenów działań wojennych. Dziękuję ze swej strony wielu osobom, które pomogły zapewnić im godziwy pobyt i wszelką pomoc.

10. Intencje Mszy św., ogłoszenia, zapowiedzi, informacje na stronach www parafii i w gablocie.

11. Do dyspozycji Prasa Katolicka.

12. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni i zapraszam kolejne domy.