Parafia pw. św. Wojciecha i Niepokalanego Poczęcia NMP w Trzebownisku
Ogłoszenia parafialne
26-09-2021

 1. Dzisiaj XXVI Niedziela w ciągu roku. Dziękuję za obecność w poprzednią niedzielę dzieciom z rodzicami na Mszy o godz. 11.00, a także wszystkim którzy się włączyli w przygotowanie i uświetnienie poświęcenia naszego przedszkola.

2. Nabożeństwa: we wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści MB, w środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. 
 
3. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca.
I piątek – 15.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu, od 16.00 – możliwość spowiedzi, 18.00- Msza św. – wynagradzająca Sercu Jezusa
I sobota – 17.10 – różaniec, 18.00 – Msza św. wynagradzająca Sercu Matki Bożej
 
4. W pierwszy piątek i sobotę października rozpoczynamy odmawianie różańca. Będzie on połączony z nabożeństwami tych dni. W niedzielę Różaniec pół godziny przed Mszą św. popołudniową. Rozpiskę na pozostałe dni podam w przyszłą niedzielę. Zaprosimy poszczególne grupy parafialne i róże różańcowe.
 
5. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania, Oazę i KSM w piątek o 19:30 na Mszę Świętą z racji I piątku miesiąca, a później na wspólny poczęstunek w salkach pod Przedszkolem Parafialnym.
 
6. Do chorych pojedziemy w sobotę od 9:00.
 
7. Zapraszam na Męski Różaniec – początek sobota 16.15 – Kościół św. Krzyża – Rzeszów
 
8. Zmiana Tajemnic różańca w przyszłą niedzielę dla Mężczyzn.
 
9. Zachęcamy do udziału w rekolekcjach dla młodzieży z kl. 8 SP i starszej, które rozpoczną się piątek 8.10 a zakończą w niedzielę 10.10 w Niechobrzu. Więcej szczegółów można się dowiedzieć w zakrystii i przez parafialnego Facebooka.
 
10. Dziękuję za składkę inwestycyjną. Zostały też obite ściany w zakrystii.
 
11. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.
 
12. Do dyspozycji prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny
 
13. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne domy z kolejki.

Realizacja: stylem